Sale!

Sconto TV komoda MILANO alpská bílá/dub sanremo tmavý, šířka 190 cm

4,793 

Našli jsme Sconto TV komoda MILANO alpská bílá/dub sanremo tmavý, šířka 190 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 7989.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 39111ae0aee4 Kategorie:

Popis

Designová TV komoda MILANO dokáže změnit váš televizní koutek na reprezentativní část domu. Je krásnou kombinací bílé barvy a dekoru dubu sanremo. Nabízí dostatek úložného prostoru v podobě zásuvky a dvou otočných dvířek. Otevřená police je opatřena ventilačními otvory, které zajistí konstantní cirkulaci vzduchu kolem elektroniky a zároveň usnadní nastavení televizního vybavení. Tělo komody je vyrobeno z lamina a čela z MDF desky potažené vysoce kvalitním PVC v bílé barvě s jemným leskem. Dvířka i zásuvka jsou v bezúchytovém provedení s pozvolným dovíráním díky systému SOFT CLOSE. Nožky komody jsou z kvalitního plastu. Zároveň vám chceme doporučit možnost kombinace s dalšími prvky ze stejnojmenného programu. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto TV komoda MILANO alpská bílá/dub sanremo tmavý, šířka 190 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto TV komoda MILANO alpská bílá/dub sanremo tmavý, šířka 190 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz