Sale!

Sconto TV komoda RANIA 90 bílá/dub

15,499 

Našli jsme Sconto TV komoda RANIA 90 bílá/dub ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 22999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 75b33fd956b6 Kategorie:

Popis

Čisté linie, jemný design a kombinace dřeva s bílou barvu. Ideální kombinace? Ano, TV stolek RANIA je navíc obohacený o stylové LED osvětlení s dálkovým ovládáním s možností stmívání. **Vrchní deska** je vyrobena **z naolejovaného masivního dubového dřeva** o síle 6 cm. Celý korpus včetně zásuvek je vytvořený z MDF materiálu v bílém matném laku. Stále váháte? A všimli jste si, kolik má úložného prostoru? Dvě postranní skříňky jsou připraveny ukrýt plno vašich drobných předmětů, které určitě potřebujete mít po ruce. Navíc vám poskytne pod deskou stolku otevřenou skleněnou polici pro další multimediální zařízení. Na zadní straně komody je vytvořený praktický otvor pro kabely. Designový stolek RANIA může doplnit již moderně zařízený obývací pokoj, ale stejně tak se může stát jedním z prvků stejnojmenné kolekce Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto TV komoda RANIA 90 bílá/dub - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto TV komoda RANIA 90 bílá/dub - nábytek SCONTO nábytek.cz