Sale!

Sconto TV komoda s přístavnými stolky NATURE bílá/ořech

2,899 

Našli jsme Sconto TV komoda s přístavnými stolky NATURE bílá/ořech ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 4099.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 4e1b69a1a85a Kategorie:

Popis

TV komoda NATURE se pyšní svým atypickým designem a smyslem pro multifunkci zakomponovaným do minimalistického stylu. Kombinace dekoru ořechu a bílé barvy působí elegantně a bude se vyjímat v moderním interiéru. Sestava poskytne dostatek úložného prostoru i místo pro multimediální zařízení. Zajistí dokonalý výhled na televizi a zároveň zde můžete uschovat všechna ta DVD, odložené knihy nebo fotoalba. Výsuvné přístavné stolky jsou dalším bonusem a podtrhují celkovou výjimečnost této komody. Povrch komody se vám bude snadno udržovat. TV komoda se stolky NATURE představuje multifunkční kousek, který nabízí řešení nenáročné na prostor, ale zároveň poskytuje moderní funkční zařízení interiéru. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto TV komoda s přístavnými stolky NATURE bílá/ořech - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto TV komoda s přístavnými stolky NATURE bílá/ořech - nábytek SCONTO nábytek.cz