Sale!

Sconto TV komoda TERRY IV dub riviera/šedé sklo, horní deska tvrzené sklo

18,299 

Našli jsme Sconto TV komoda TERRY IV dub riviera/šedé sklo, horní deska tvrzené sklo ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 23299.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: c39ea57bc808 Kategorie:

Popis

TV komoda TERRY IV bude skvělým parťákem pro filmové nadšence. Tento kousek je určen pro širokoúhlé televize a zároveň poskytuje i odkládací místo pro další elektrotechniku a DVD, odložené knihy nebo fotoalba. Kombinace odolného MDF materiálu a tvrzeného bezpečnostního skla uchvátí každého milovníka elegance, půvabu a luxusu. Ke stolku je možné dokoupit kovový rám, který můžete využít, pokud chcete, aby vaše televize byla umístěna výše. TV stolek TERRY IV je zdařilým spojením funkčnosti a moderního vzhledu a díky mechanismu tichého dovírání dvířek a zásuvky vám zajistí pohodlné a nerušené sledování oblíbeného pořadu. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto TV komoda TERRY IV dub riviera/šedé sklo, horní deska tvrzené sklo - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto TV komoda TERRY IV dub riviera/šedé sklo, horní deska tvrzené sklo - nábytek SCONTO nábytek.cz