Sale!

Sconto TV komoda VIVO VI 1 100 cm, bílá lesklá

1,999 

Našli jsme Sconto TV komoda VIVO VI 1 100 cm, bílá lesklá ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 2579.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 5b414d56bba6 Kategorie:

Popis

Elegantní a velmi moderní TV stolek VIVO v minimalistickém stylu. Poskytuje praktický úložný prostor. Za výklopnými dvířky se nachází 2 přihrádky, které pojmou noviny, knihy a jiné drobnosti. Korpus je vyroben z bytelného laminovaného dřevěného materiálu. TV stolek VIVO se hodí především do moderně zařízených obývacích pokojů, své využití ovšem nalezne kdekoliv ve vašem domově. Máte malý byt, anebo naopak velkou prostornou stěnu zející prázdnotou? Pak vám nabízí průzkum naší nabídkou v programu VIVO, který je škálou skříněk v různých rozměrech. Stačí si jen pohrát a povolit vaší fantazii vybrat tu nejúžasnější kombinaci pro váš jedinečný interiér. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto TV komoda VIVO VI 1 100 cm, bílá lesklá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto TV komoda VIVO VI 1 100 cm, bílá lesklá - nábytek SCONTO nábytek.cz