Sale!

Sconto TV komoda ZENO ořech amber/satinované sklo barva čedič

6,599 

Našli jsme Sconto TV komoda ZENO ořech amber/satinované sklo barva čedič ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 9299.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 178993b9e083 Kategorie:

Popis

TV komoda ZENO představuje na pohled příjemný nábytek stavěný do moderně zařízeného obývacího pokoje. To má na svědomí satinované sklo čedičové barvy v kombinaci s přírodním vzhledem dekoru ořechu amber. Horní deska o šířce 160 cm nabízí dostatek místa pro samotnou televizi, ale vejdou se zde i další předměty či dekorace. Níže se nacházejí dvě otevřené přihrádky s otvory pro kabeláž, kde naleznou využití patřičná TV příslušenství. Pravá strana komody disponuje dvířky otočného typu s jednou vloženou policí. Další úložný prostor tvoří dvě zásuvky se systémem SOFT CLOSE, který zajišťuje jejich tiché dovírání. Manipulaci usnadňují kovové úchytky černé barvy v matném provedení. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto TV komoda ZENO ořech amber/satinované sklo barva čedič - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto TV komoda ZENO ořech amber/satinované sklo barva čedič - nábytek SCONTO nábytek.cz