Sale!

Sconto TV stolek ALEX AX1 túje/jasmín vysoký lesk

3,624 

Našli jsme Sconto TV stolek ALEX AX1 túje/jasmín vysoký lesk ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 6599.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 9dfa6b800742 Kategorie:

Popis

Praktický TV stolek ALEX vybaví váš obývací pokoj v moderním stylu, který zároveň zútulní. To má na svědomí efektivní kombinace dekoru túje s jasmínovým odstínem ve vysokém lesku, což vytváří příjemné prostředí uvnitř interiéru. Horní plocha o šířce 191 cm nabízí místo pro umístění patřičného TV příslušenství či různých dekorací. Stolek dále obsahuje dostatečný úložný prostor v podobě třech zásuvek, kam můžete uložit vše potřebné. Moderní styl navíc doplňují minimalistické úchytky. Laminovaný dřevěný materiál s MDF deskou se vyznačuje snadnou údržbou. Vyberte si z programu ALEX další prvky a vylaďte svůj interiér v jednotném designu. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto TV stolek ALEX AX1 túje/jasmín vysoký lesk - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto TV stolek ALEX AX1 túje/jasmín vysoký lesk - nábytek SCONTO nábytek.cz