Sale!

Sconto TV stolek ALEX AX2 túje/jasmín vysoký lesk

5,299 

Našli jsme Sconto TV stolek ALEX AX2 túje/jasmín vysoký lesk ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 6699.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 661113029e92 Kategorie:

Popis

Praktický TV stolek ALEX vybaví váš obývací pokoj v moderním stylu, který zároveň zútulní. To má na svědomí efektivní kombinace dekoru túje s jasmínovým odstínem ve vysokém lesku, což vytváří příjemné prostředí uvnitř interiéru. Stolek obsahuje dostatečný úložný prostor v podobě dvou otevřených přihrádek a třech zásuvek, kam můžete uložit vše potřebné. Dva otvory pro kabeláž umožňují umístění patřičného TV příslušenství. Moderní styl navíc doplňují minimalistické úchytky. Laminovaný dřevěný materiál s MDF deskou se vyznačuje snadnou údržbou. Vyberte si z programu ALEX další prvky a vylaďte svůj interiér v jednotném designu. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto TV stolek ALEX AX2 túje/jasmín vysoký lesk - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto TV stolek ALEX AX2 túje/jasmín vysoký lesk - nábytek SCONTO nábytek.cz