Sale!

Sconto Umyvadlová skříňka s umyvadlem TROJA dub artisan/antracitová

9,237 

Našli jsme Sconto Umyvadlová skříňka s umyvadlem TROJA dub artisan/antracitová ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 14899.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 7be5318b28d5 Kategorie:

Popis

Zásuvková umyvadlová koupelnová skříňka TROJA neskrývá pouze sifon, ale poskytne úložné místo vaší kosmetice, případně čisticím prostředkům. Nádech luxusu vytváří propojení dekoru dřeva a antracitové barvy v kombinaci s chromovanými úchyty. Spolu s minimalistickým umyvadlem z komzitního litého umělého mramoru tvoří skříňka exkluzivní a výrazný prvek vaší koupelny. Závěsná varianta skříňky vám usnadní udržení pořádku pod skříňkou a dotváří celkový odlehčený vzhled. Doplňte si skříňku o ostatní koupelnový nábytek ze série TROJA a získejte tak celistvý obraz vaší koupelny! Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Umyvadlová skříňka s umyvadlem TROJA dub artisan/antracitová - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Umyvadlová skříňka s umyvadlem TROJA dub artisan/antracitová - nábytek SCONTO nábytek.cz