Sconto Válenda s bočnicemi TRIXI hořčicová, 90×197 cm

12,699 

Našli jsme Sconto Válenda s bočnicemi TRIXI hořčicová, 90×197 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 12699.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 8adf8ca2cf82 Kategorie:

Popis

Válenda TRIXI je ideální do garsoniér nebo menších pokojů, díky menším rozměrům se vejde do jakéhokoliv prostoru. Pevná konstrukce se zabudovanou pěnovou výplní poskytuje pohodlné místo pro občasné přespání, sledování oblíbeného seriálu nebo čtení knihy. Součástí postele je **6 polštářů** v barvě potahové látky a jsou nejen pohodlné, ale zároveň jsou stylovým doplňkem. Potahová látka **MONOLITH** obsahuje speciální hydrofobní film, který **odpuzuje vodu** a chrání tak před vsáknutím vylité tekutiny. Díky tomu vám dává prostor pro rychlé setření a zabránění tak poškození potahového materiálu a vzniku skvrn. Uvnitř postele je navíc **úložný prostor**, kde můžete uskladnit lůžkoviny nebo sezónní oblečení. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Válenda s bočnicemi TRIXI hořčicová, 90x197 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Válenda s bočnicemi TRIXI hořčicová, 90x197 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz