Sale!

Sconto Víceúčelová skříň MULTIRAUMKONZEPT 643, bílá, 80 cm

4,499 

Našli jsme Sconto Víceúčelová skříň MULTIRAUMKONZEPT 643, bílá, 80 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 5199.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: e9f53c27c2ba Kategorie:

Popis

**Víceúčelová rohová skříň MULTIRAUMKONZEPT** se díky jednoduchému modernímu designu a univerzálnímu provedení hodí do každého interiéru. Skříň má 2 otočné dveře, za nimiž se nachází prakticky členěné vnitřní vybavení ve formě **6 vložených polic**. Decentní úchytky usnadňují otevírání jednotlivých částí skříně. Skříň má **korpus** vyrobený z **laminovaného dřevěného materiálu** a dvířka z fóliovaného dřevěného materiálu. Tyto materiály jsou **nenáročné na údržbu**. Chcete mít interiér sjednocený do jednoho stylu? Podívejte se na další nábytek ze stejnojmenného nábytkového programu MULTIRAUMKONZEPT. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Víceúčelová skříň MULTIRAUMKONZEPT 643, bílá, 80 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Víceúčelová skříň MULTIRAUMKONZEPT 643, bílá, 80 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz