Sale!

Sconto Vitrína BRIXEN dub artisan/kosmos šedá, 1 dvířka

6,699 

Našli jsme Sconto Vitrína BRIXEN dub artisan/kosmos šedá, 1 dvířka ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 8799.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 62adb555a93f Kategorie:

Popis

Vitrína BRIXEN zaujme svou kombinací dekoru dubu s šedým odstínem. To vše je skvěle zakomponované do atraktivního provedení konstrukce. Díky tomu působí přírodním dojmem a bude se tak vyjímat v každé moderně zařízené jídelně nebo obývacím pokoji. O dostatečný úložný prostor se postarají dvířka opatřená kovovými úchytkami, z toho prostřední výřez je prosklený tvrzeným bezpečnostním sklem. Tento prostor si najde místo zejména pro nádobí, ale také různé dekorace. Korpus vitríny je vyroben z laminované dřevotřískové desky, zatímco přední část je z kvalitního MDF materiálu. Celou konstrukci podepírají čtyři plastové nohy. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Vitrína BRIXEN dub artisan/kosmos šedá, 1 dvířka - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Vitrína BRIXEN dub artisan/kosmos šedá, 1 dvířka - nábytek SCONTO nábytek.cz