Sale!

Sconto Vitrína BRIXEN dub artisan/kosmos šedá, 2 dvířka

10,299 

Našli jsme Sconto Vitrína BRIXEN dub artisan/kosmos šedá, 2 dvířka ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 13499.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: e4e4f7507ff9 Kategorie:

Popis

Vitrína BRIXEN zaujme svou kombinací dekoru dubu s šedým odstínem. To vše je skvěle zakomponované do atraktivního provedení konstrukce. Díky tomu působí přírodním dojmem a bude se tak vyjímat v každé moderně zařízené jídelně nebo obývacím pokoji. O dostatečný úložný prostor se postarají dvoje dvířka opatřená kovovými úchytkami, z toho prostřední část je prosklená tvrzeným bezpečnostním sklem. Místo se zde najde zejména pro nádobí, ale také různé dekorace. Korpus vitríny je vyroben z laminované dřevotřískové desky, zatímco přední část je z kvalitního MDF materiálu. Celou konstrukci podepírají čtyři plastové nohy. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Vitrína BRIXEN dub artisan/kosmos šedá, 2 dvířka - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Vitrína BRIXEN dub artisan/kosmos šedá, 2 dvířka - nábytek SCONTO nábytek.cz