Sale!

Sconto Vitrína CANTERO bílá vysoký lesk/beton

8,399 

Našli jsme Sconto Vitrína CANTERO bílá vysoký lesk/beton ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 10799.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 522452d1ea71 Kategorie:

Popis

Kombinace plných a prosklených dvířek vitríny CANTERO poskytuje dostatek variabilně členěného úložného prostoru. Ve středovém proskleném prostoru nabízí 3 skleněné police místo svátečnímu nádobí, sklenicím nebo rodinným suvenýrům. K dispozici máte i 4 dřevěné odkládací police, které jsou pěkně schované za dvířky, a tak zde lehce uklidíte vše, co nechcete mít na očích, ale rozhodně po ruce. Dvířka jsou opatřena systémem soft-close, který se postará o jejich tiché dovírání. Otevírání je univerzální, proto si můžete nastavit levostranné nebo pravostranné otevírání. Vitrína CANTERO ve spojení s dalšími elementy stejnojmenné kolekce vytvoří interiér v jednotném designu. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Vitrína CANTERO bílá vysoký lesk/beton - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Vitrína CANTERO bílá vysoký lesk/beton - nábytek SCONTO nábytek.cz