Sale!

Sconto Vitrína CIRCLE LINE dub/grafit

8,999 

Našli jsme Sconto Vitrína CIRCLE LINE dub/grafit ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 12699.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 0a554e6d343d Kategorie:

Popis

Vitrína CIRCLE LINE vyladí vaši domácnost v moderním stylu. Za to může spojení jednoduchých linií, matných barev a přírodního nádechu dekoru dubu. Vitrína se tak bude perfektně vyjímat v jídelně či obývacím pokoji. Díky praktickému rozložení úložného prostoru má také rozsáhlé využití. Vitrína disponuje dvířky z čirého skla, která obsahují tři skleněné police. Ty jsou osvětlené LED světly pro zvýraznění vystavených předmětů. Další dvě police jsou umístěné v dolní části. Vitrína dále zahrnuje pět polic, které se nacházejí za levými dvířky. Všechna dvířka jsou navíc opatřena kovovými úchytkami v matném provedení. Čtyři nožky s plastovými kluzáky dopřávají podlaze větší ochranu. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Vitrína CIRCLE LINE dub/grafit - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Vitrína CIRCLE LINE dub/grafit - nábytek SCONTO nábytek.cz