Sale!

Sconto Vitrína GOA mangovník/akácie/kovové aplikace

16,499  13,499 

Našli jsme Sconto Vitrína GOA mangovník/akácie/kovové aplikace ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 16499.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: c1c394ed6059 Kategorie:

Popis

Stylová masivní prosklená vitrína GOA je vyrobena z masivního dřeva mangovníku a akácie, které se pěstuje na kontrolovaných indických plantážích. Zaujme exotickým designem s nádechem koloniálního stylu. Její neformální vzhled dotvářejí jemné odstíny barev spolu s kovovým prvkem v podobě úchytu. Povrchová úprava "Shabby-Look" vytváří efekt použitého nábytku. Jedná se výhradně o ruční výrobu. Typické pro tento druh nábytku jsou přiznané vady dřeva a díky hrubému zpracování se stává každý kus naprosto jedinečným. K největším přednostem masivního dřeva patří dlouhá životnost a při správném používání i odolnost. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Vitrína GOA mangovník/akácie/kovové aplikace - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Vitrína GOA mangovník/akácie/kovové aplikace - nábytek SCONTO nábytek.cz