Sale!

Sconto Vitrína HOYVIK dub sonoma/bílá

8,199 

Našli jsme Sconto Vitrína HOYVIK dub sonoma/bílá ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 11099.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 2b7f45bf7842 Kategorie:

Popis

**Praktická vitrína** HOYVIK nabízí dostatek úložného prostoru pro odložení osobních věcí a vystavení vašich dekorací. **Kombinace neutrální bílé a dekoru dřeva s výraznou kresbou** působí elegantně a čistě a bude slušet modernímu interiéru. Různorodý odkládací prostor se postará o dokonalý přehled. Za **prosklenými dvířky** se nachází **jedna viditelná skleněná police**, naopak za rámem dvířek jsou uschované celkem dvě dřevěné police. Do **dvou spodních zásuvek** si zase můžete odložit drobnosti a doplňky, které budete mít vždy po ruce. V otevřených přihrádkách a na skleněné polici se budou vyjímat dekorace i květiny, které celou místnost příjemně zútulní. Vitrínu HOYVIK můžete využít samostatně nebo volně kombinovat s dalšími prvky stejnojmenné kolekce a vytvořit tak reprezentativní vzhled. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Vitrína HOYVIK dub sonoma/bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Vitrína HOYVIK dub sonoma/bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz