Sale!

Sconto Vitrína IVONA bílá vysoký lesk, otevírání doleva

10,499  6,299 

Našli jsme Sconto Vitrína IVONA bílá vysoký lesk, otevírání doleva ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 10499.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: a1acc820b272 Kategorie:

Popis

Elegantní vitrína IVONA je vyrobena z kvalitního lamina a MDF, její celkový vzhled navíc podtrhuje moderní LED osvětlení. Úložný prostor se skrývá za otočnými z části prosklenými dvířky, které disponují tichým dovíráním. Uvnitř se nachází celkem 5 vložených polic. Prosklená část dvířek je vyrobena z tvrzeného bezpečnostního skla. V oblasti úchytů si lze individuálně zvolit lištu v bílé barvě nebo v dekoru wenge. Hrany vitríny jsou opatřeny ABS hranami. Laminovaný materiál díky snadné údržbě a svým odolným vlastnostem zajistí dlouhou životnost. Nohy vitríny jsou plastové s možností regulace. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Vitrína IVONA bílá vysoký lesk, otevírání doleva - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Vitrína IVONA bílá vysoký lesk, otevírání doleva - nábytek SCONTO nábytek.cz