Sale!

Sconto Vitrína LUCI levá, dub artisan/alpská bílá

8,299 

Našli jsme Sconto Vitrína LUCI levá, dub artisan/alpská bílá ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 10699.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 40f63dca4311 Kategorie:

Popis

Vitrína LUCI patří mezi ten kus nábytku, který poskytuje funkční úložný prostor a zároveň dokáže být ozdobou interiéru. Vitrína poskytuje dostatek variabilně členěného úložného prostoru. Ve středovém proskleném prostoru nabízí 2 skleněné police s LED osvětlením místo pro sváteční nádobí, sklenice nebo rodinné suvenýry. K dispozici máte i odkládací prostor pěkně schovaný za dvířky, kde lehce uklidíte vše, co nechcete mít na očích, ale rozhodně po ruce. Dvířka jsou opatřena systémem SOFT CLOSE, který se postará o jejich tiché dovírání. Vitrína stylově i funkčně doplňuje kolekci LUCI. Kombinací jednotlivých prvků můžete snadno vytvořit reprezentativní prostor v jednotném designu. Součástí vitríny je také integrované, decentní LED podsvícení lišty, které vytváří útulnou atmosféru. LED podsvícení polic se prodává samostatně. Vitrína LUCI může být originálním solitérem, ale i součást sestavy. S pomocí dalších prvků stejné série lze vytvořit vlastní kombinaci, která bude vašemu domovu slušet. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Vitrína LUCI levá, dub artisan/alpská bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Vitrína LUCI levá, dub artisan/alpská bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz