Sale!

Sconto Vitrína LUCI pravá, dub artisan/šedá

8,299 

Našli jsme Sconto Vitrína LUCI pravá, dub artisan/šedá ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 10699.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: d3d0fc9a197f Kategorie:

Popis

Hledáte dokonalý kus nábytku, který vám poskytne krytý úložný prostor a ještě k tomu váš domov zútulní? Vitrína LUCI zvládne obojí hravě. Poskytne vám dostatek variabilně členěného úložného prostoru. Ve středovém proskleném prostoru nabízí 2 skleněné police s LED osvětlením místo pro sváteční nádobí, sklenice nebo rodinné suvenýry. K dispozici máte i odkládací prostor pěkně schovaný za dvířky, kde lehce uklidíte vše, co nechcete mít na očích, ale rozhodně po ruce. Dvířka jsou opatřena systémem SOFT CLOSE, který se postará o jejich tiché dovírání. Součástí vitríny je také integrované, decentní LED podsvícení lišty, které vytváří útulnou atmosféru. LED podsvícení polic se prodává samostatně. Vitrína LUCI může být originálním solitérem, ale i součást sestavy. S pomocí dalších prvků stejné série lze vytvořit vlastní kombinaci, která bude vašemu domovu slušet. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Vitrína LUCI pravá, dub artisan/šedá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Vitrína LUCI pravá, dub artisan/šedá - nábytek SCONTO nábytek.cz