Sale!

Sconto Vitrína MONO 02 dub evoke/černá

5,499 

Našli jsme Sconto Vitrína MONO 02 dub evoke/černá ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 7699.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: ea22e40daf7e Kategorie:

Popis

Vitrína MONO 02 se stane místem, kam uložíte nejen své vzpomínky, ale i rodinné poklady nebo oblíbený set nádobí, nebo dekorace. **Kombinace plných a prosklených dvířek** poskytuje dostatek variabilně členěného úložného prostoru. Prosklenými dvířky je možné obdivovat obsah, zároveň vám však vitrína poskytne úložný prostor pro věci, věci, které si zkrátka vystavit nechcete. Dvířka vitríny jsou opatřena systémem **PUSH TO OPEN**, který umožní **otevření dvířek samočinně a téměř nehlučně** – stačí lehce na ně zatlačit. Součástí vitríny je také integrované, **decentní LED osvětlení polic**, které vytváří útulnou atmosféru, Vitrína MONO 02 může být originálním solitérem sama o sobě, ale i součást celé sestavy. S pomocí dalších prvků stejné série lze vytvořit vlastní kombinaci, která bude vašemu domovu slušet. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Vitrína MONO 02 dub evoke/černá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Vitrína MONO 02 dub evoke/černá - nábytek SCONTO nábytek.cz