Sconto Vitrína MONO dub evoke/černá

10,599 

Našli jsme Sconto Vitrína MONO dub evoke/černá ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 10599.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 25acae36d614 Kategorie:

Popis

Komodová vitrína MONO 05 poskytne kombinovaný krytý odkládací prostor a zvládne i zútulnit vaši jídelnu či obývák. **Kombinace plných a prosklených dvířek** poskytuje dostatek variabilně členěného úložného prostoru. V proskleném prostoru se bude vyjímat elegantní nádobí, sklenice nebo rodinné suvenýry. Za plnými dvířky vkusně uschováte nádobí, ale i společenské hry nebo knihy. Dvířka vitríny jsou opatřena systémem **PUSH TO OPEN**, který umožní **otevření dvířek samočinně a téměř nehlučně** – stačí lehce na ně zatlačit. Součástí vitríny je také **integrované, decentní LED osvětlení části vitríny**, které zvýrazňuje plastický efekt přední plochy . Osvětlení prosklených polic vitríny lze zakoupit samostatně. Vitrína MONO je k vystavování věcí jako stvořená a v kombinaci s dalšími prvky stejnojmenné kolekce vytvoří z vašeho obýváku prostor plný domácí pohody a útulné atmosféry. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Vitrína MONO dub evoke/černá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Vitrína MONO dub evoke/černá - nábytek SCONTO nábytek.cz