Sale!

Sconto Vitrína PRATO alpine lodge/grafit, výška 203 cm

9,499 

Našli jsme Sconto Vitrína PRATO alpine lodge/grafit, výška 203 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 13399.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 99ec1d516a94 Kategorie:

Popis

Hledáte luxusní vitrínu s uložným prostorem? V tom případě je pro vás vitrína PRATO zcela ideální. Hodí se do obývacího pokoje pro vystavení vašich oblíbených dekorací a uložení drobných předmětů do zásuvky a krytého úložného prostoru s vloženou policí. Dekor alpine lodge v kombinaci s vnitřním grafitovým korpusem vytváří příjemný kontrast barev, který váš interiér zaručeně zútulní. Navíc je vitrína díky laminovanému materiálu nenáročná na údržbu. Dvířka a zásuvky jsou vybaveny grafitovými úchytky a funkcí SOFT CLOSE. Díky tomuto systému se hladce dovírají. Vitrínu můžete kombinovat s ostatními kusy z nábytkového programu PRATO. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Vitrína PRATO alpine lodge/grafit, výška 203 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Vitrína PRATO alpine lodge/grafit, výška 203 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz