Sale!

Sconto Vitrína RIAN levá, dub/černá

8,999 

Našli jsme Sconto Vitrína RIAN levá, dub/černá ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 12499.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 8264b8eb159c Kategorie:

Popis

Vitrína RIAN se vyznačuje originálním vzhledem, který bude fungovat v tradičních i moderních interiérech. Nechává vyniknout výrazné kresbě dřeva a v kombinaci s unikátní lištou z přírodního masivního dřeva vnese do interiéru kus přírody. Tento unikátní dřevěný prvek v ručním, hrubém zpracování se může lišit ve struktuře a barvě od uvedené fotografie. Toto však není vadou produktu a nemá vliv na trvanlivost a funkčnost. Vitrína poskytuje dostatek variabilně členěného úložného prostoru. Ve středovém proskleném prostoru nabízí 2 skleněné police místo svátečnímu nádobí, sklenicím nebo rodinným suvenýrům. K dispozici máte i odkládací prostor pěkně schovaný za dvířky, kde lehce uklidíte vše, co nechcete mít na očích, ale rozhodně po ruce. Dvířka jsou opatřena systémem soft-close, který se postará o jejich tiché dovírání. S vitrínou RIAN dovedete snadno váš obývák či jídelnu k dokonalosti. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Vitrína RIAN levá, dub/černá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Vitrína RIAN levá, dub/černá - nábytek SCONTO nábytek.cz