Sale!

Sconto Vitrína s vinotékou PRATO alpine lodge/grafit

10,999 

Našli jsme Sconto Vitrína s vinotékou PRATO alpine lodge/grafit ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 15599.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 3c414b2d669e Kategorie:

Popis

Vitrína PRATO je multifukčním a elegantním doplňkem do každého interiéru. Přírodní vzhled vitríny v kombinaci s grafitovým korpusem vytváří příjemný kontrast, který zútulní vaši domácnost. V pravé části vitríny najdete dvě police, kde si můžete uložit oblíbené knihy. Pod policovými díly najdete zásuvku na drobné předměty. Ve spodní části je i malá vinotéka, kde najde místo vaše oblíbené víno či sekt. Levá část vitríny má prosklená otočná dvířka. Nasvícení poliček dodává vitríně luxusní vzhled. Pod prosklenou částí najdete opět policový díl pro knihy, nebo dekorace a vedle vinotéky je krytý úložný prostor. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Vitrína s vinotékou PRATO alpine lodge/grafit - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Vitrína s vinotékou PRATO alpine lodge/grafit - nábytek SCONTO nábytek.cz