Sconto Vitrína SAIGON dub artisan/roxy, pravé provedení

9,899 

Našli jsme Sconto Vitrína SAIGON dub artisan/roxy, pravé provedení ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 9899.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: ccd3f1537d85 Kategorie:

Popis

Vitrína SAIGON dokáže zaujmout svým nadčasovým vzhledem v moderním designu a praktickým úložným prostorem. Je vyrobena z MDF materiálu v kombinaci dekoru dřeva a odstínu šedé barvy, jehož povrch se vyznačuje velmi snadnou údržbou. Vnitřek vitríny vyplňují čtyři vložené police, z toho dvě jsou skleněné a podsvícené LED světly. Krajní výřez prosklený čirým sklem poskytuje ideální plochu pro vystavení různých dekorací. Kovové úchytky černé barvy v matném provedení podtrhují celkový design vitríny. Nožky s plastovými kluzáky chrání podlahu před poškozením. Vitrínu ideálně propojíte s TV komodou ze stejnojmenného prvku a díky tomu si vytvoříte ve vašem interiéru jedinečný designový celek. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Vitrína SAIGON dub artisan/roxy, pravé provedení - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Vitrína SAIGON dub artisan/roxy, pravé provedení - nábytek SCONTO nábytek.cz