Sale!

Sconto Vitrína SAIGON ořech/barva čedič, 2 dvířka

7,999 

Našli jsme Sconto Vitrína SAIGON ořech/barva čedič, 2 dvířka ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 11199.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 7c073ec8ac5d Kategorie:

Popis

Vitrína SAIGON dokáže zaujmout svým nadčasovým vzhledem v moderním designu a praktickým úložným prostorem. Je vyrobena z MDF materiálu v kombinaci dekoru dřeva a odstínu šedé barvy, jehož povrch se vyznačuje velmi snadnou údržbou. Vnitřek vitríny vyplňuje šest vložených polic, z toho tři jsou skleněné a podsvícené LED světly. Krajní výřez prosklený čirým sklem poskytuje ideální plochu pro vystavení různých dekorací. Kovové úchytky černé barvy v matném provedení podtrhují celkový design vitríny. Nožky s plastovými kluzáky chrání podlahu před poškozením. Vitrínu SAIGON lze samostatně začlenit do již zařízeného obývacího pokoje anebo je možné propojení s dalšími stejnojmennými prvky a vytvořit si tak ve vašem interiéru jedinečný designový celek. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Vitrína SAIGON ořech/barva čedič, 2 dvířka - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Vitrína SAIGON ořech/barva čedič, 2 dvířka - nábytek SCONTO nábytek.cz