Sale!

Sconto Vitrína VIVIENNE dub/bílá matná, šířka 180 cm

29,999 

Našli jsme Sconto Vitrína VIVIENNE dub/bílá matná, šířka 180 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 42999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Popis

Vitrína VIVIENNE díky zdobným liniím připomíná provensálský styl nábytku. Zároveň je ale doplněna o kovová madla a desku v přírodním dekoru, která naopak působí moderním dojmem. Kombinace těchto dvou stylů zaručeně zútulní každou kancelář. Prosklená část vitríny z bezpečnostního skla ECG umožňuje vystavení oblíbených dekorací, které doplní celkový interiér kanceláře. U vitríny najdete tři prostorné zásuvky s plstěnou vložkou, která zamezuje posouvání předmětů při jejím otevírání. V horní i dolní části se nachází úložný prostor s otočnými dvířky. Zásuvky a dvířka jsou navíc vybavena tlumeným samozavíráním. Najdete zde i otevřený úložný prostor s šesti vloženými policemi. Police můžete využít pro vystavení dekorací, nebo uložení šanonů a knih. Vitrína je z laminovaného materiálu, který je nenáročný na údržbu. Určitě oceníte i rychlou a snadnou montáž nábytku. Skříň můžete kombinovat s dalším nábytkem z kancelářského programu VIVIENNE. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Vitrína VIVIENNE dub/bílá matná, šířka 180 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Vitrína VIVIENNE dub/bílá matná, šířka 180 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz