Sale!

Sconto Vitrína VIVIENNE dub/bílá matná

17,999 

Našli jsme Sconto Vitrína VIVIENNE dub/bílá matná ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 25499.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Popis

Vitrína VIVIENNE díky zdobným liniím připomíná provensálský styl nábytku. Zároveň je ale doplněná o kovová madla a desku v přírodním dekoru, která naopak působí moderním dojmem. Vitrína obsahuje dvířka z čirého bezpečnostní skla ESG a dřevěnými zárubněmi. Do prosklené části si můžete vystavit oblíbené dekorace a zútulnit tak vaši pracovnu. Dále zde najdete dvě prostorné zásuvky s plstěnou vložkou, která zamezuje posouvání předmětů při její manipulaci. Zásuvky jsou navíc doplněny o krytý úložný prostor s otočnými dvířky. Vitrína je z laminovaného materiálu, který je nenáročný na údržbu. Určitě oceníte i rychlou a snadnou montáž nábytku. Vitrínu můžete kombinovat s dalším nábytkem z kancelářského programu VIVIENNE. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Vitrína VIVIENNE dub/bílá matná - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Vitrína VIVIENNE dub/bílá matná - nábytek SCONTO nábytek.cz