Sale!

Sconto Vysoká skříňka GORDES bílá

3,199 

Našli jsme Sconto Vysoká skříňka GORDES bílá ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 4099.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: c4f0834dcb90 Kategorie:

Popis

Vysoká koupelnová skříňka GORDES vnese do koupelny pohodu venkova a zajistí potřebné místo pro uložení kosmetiky, čistících prostředků i ručníků. **Kombinace krytého úložného prostoru a otevřených polic** působí elegantně a vzdušně. Pro lepší organizaci si můžete nastavit polici za dvířky dle potřeby do tří úrovní. **Lakovaná povrchová úprava** je nejen ekologicky nezávadná, ale také ideální volba pro využití skříňky v koupelně. Koupelnová skříňka je dodávána **včetně upevňovacího příslušenství** ke zdi, které zabrání převrácení skříňky. Pokud vám to dispozice a velikost koupelny dovolí, můžete skříň GORDES doplnit o další skříňky stejnojmenné kolekce a vytvořit si tak koupelnu v jednotném designu. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Vysoká skříňka GORDES bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Vysoká skříňka GORDES bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz