Sale!

Sconto Vysoká skříňka NANTES bílá

3,199 

Našli jsme Sconto Vysoká skříňka NANTES bílá ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 3999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 4c6821ab1d30 Kategorie:

Popis

Koupelnová skříňka NANTES má **minimální požadavky na prostor**, ale zvládne vytvořit dostatečný odkládací prostor pro všechnu tu kosmetiku, čistící prostředky a ručníky, které do každé koupelny patří. Za dvířky elegantně skryje vše, co nemá být na očích, takže vaše koupelna bude působit stále uklizeně a čistě. Pro lepší organizaci si můžete nastavit vnitřní polici dle potřeby. Do **zásuvky** si můžete odložit nezbytné drobnosti a doplňky, které budete mít stále po ruce. **Lakovaná povrchová úprava** je nejen ekologicky nezávadná, ale také ideální volba pro využití skříňky v koupelně. Vysokou skříňku NANTES ale můžete **využít prakticky v jakémkoliv pokoji**. Je dostatečně univerzální a své uplatnění najde například jako vitrína v obýváku nebo pokoji pro hosty. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Vysoká skříňka NANTES bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Vysoká skříňka NANTES bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz