Sale!

Sconto Závěsná skříňka POOL bílá vysoký lesk, šířka 76 cm

3,299 

Našli jsme Sconto Závěsná skříňka POOL bílá vysoký lesk, šířka 76 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 4199.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: bbff5913b5b1 Kategorie:

Popis

Koupelnová skříňka POOL má minimální požadavky na prostor, ale zvládne vytvořit dostatečný odkládací prostor pro všechnu tu kosmetiku a drobnosti, co patří do každé koupelny. Navíc je elegantně skryje za dvířky, takže vaše koupelna bude působit stále uklizeně a čistě. Pro lepší organizaci si můžete nastavit vnitřní polici dle potřeby. Závěsná skříňka POOL je sice malá rozměry, ale přesto velká možnostmi. Ať už závěsnou skříňku POOL použijete v koupelně nebo třeba v technické místnosti jako skříňku na léky či čisticí prostředky, vždy bezpečně uschová vše, co budete mít v případě potřeby ihned po ruce. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Závěsná skříňka POOL bílá vysoký lesk, šířka 76 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Závěsná skříňka POOL bílá vysoký lesk, šířka 76 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz