Zpátky na Komody

TV komoda ASPEN F03

4,599 

Všechny důležité informace o tomto nábytku, typech materiálů a aktuální ceně za dopravu jsou v přehledu pod hlavní fotografií, nebo po prokliku na toto tlačítko:

» Do obchodu

Výhody MT nábytku - rychlé dodání, 1. na trhu, garance peněz...

Popis

Moderní, televizní komoda se zásuvkami Snadno integrovatelná v moderním interiéru Neutrální, minimalistické provedení Kombinace dekoru dřeva a vysokého lesku Materiál snadno udržovatelné lamino a MDF desky LED posvícení dotváří luxusní vzhled  4 zásuvky poskytují dostatek krytého úložného prostoru Praktický zadní otvor pro vedení kabelů Dodáváno v demontovaném stavu SCONTO TIP: S  nástěnnou policí  vytvoříte snadno jednoduchou a plně funkční sestavu pro Váš obývák.

Detail o TV komoda ASPEN F03

Je možné ho aktuálně koupit za: 4599.0 Kč (i s DPH). Chcete vědět další podrobnosti, cenu aktuální dopravy a použité materiály? Vše potřebné k nákupu najdete na této podstránce e-shopu Scontovíce informací najdete ZDE

Doba dodání domů: nejpozdnější datum dodání ode dnešního data (12. 12. 2018) je 35 dní.

Proč není možné ho poslat ihned: většina zboží v naší nabídce je možné vybrat z x možností na barvu čalounění, typ dekoru, výběr materiálu (a jeho povrchovou úpravu třeba moření), barvy a kusových variant.

Máme pro vás i další fotografie:

 - nábytek Sconto nábytek.cz  - nábytek od Sconto nabytek